Op 1 april (geen grap) hebben wij onze nieuwe AMOB buigmachine in ontvangst genomen. Onze operator Mladancho (foto) is op dit moment bezig om zich de software en de machine eigen te maken. Vanaf het eind van deze week hopen wij de producten te kunnen buigen op deze nieuwe machine.  

Maanden geleden hebben wij de machine besteld bij de AMOB Group in het Portugese Louro. Na een duidelijke uiteenzetting van onze wensen en eisen is deze firma in oktober gestart met de bouw van deze buigmachine. Eind maart naderde deze machine zijn voltooing en is een delegatie van Equinox afgereisd naar Portugal om oplevering bij de wonen. Twee dagen met testen en proefdraaien resulteerden in nog enkele kleine opleverpunten. Deze zijn de weken hierop verholpen waarna de machine op transport is gegaan. Drie dagen later reed de vrachtwagen met de machine en kon het lossen van start gaan. 

Het lossen van de machine verliep in de meest letterlijke zin van het woord op rolletjes en door onze eigen gedegen voorbereiding staat de nieuwe machine op zijn plek. Deze derde buigmachine is een fantastische aanwinst op ons state of the art machinepark. 

Webshop

Maak jouw auto af en bestel direct

Citroen
Dacia
Ford
Hyundai
Iveco
Maxus
Mercedes Benz

Wij staan voor je klaar

Heb je vragen? Dan staat ons team voor je klaar

Walter Smedes

Verkoop binnendienst

Durk Jan Akkerman

Verkoop binnendienst

Anton Postema

Accountmanager

Gerben Brouwer

Operationeel Manager